[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2300″ img_size=”1200×628″ alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][stm_icon_box hover_pos=”none” icon=”fa-icon-stm_icon_pin” icon_size=”28″ icon_align=”left” icon_width=”28″ icon_color=”#6a4aff”]Во просториите на SourceMX Academy[/stm_icon_box][stm_icon_box hover_pos=”none” icon=”far fa-fa fa-calendar-alt” icon_size=”28″ icon_align=”left” icon_width=”28″ icon_color=”#6a4aff” css=”.vc_custom_1568719737715{margin-top: -33px !important;}”]Датум: 25.09 – Среда[/stm_icon_box][stm_icon_box hover_pos=”none” icon=”far fa-fa fa-clock” icon_size=”28″ icon_align=”left” icon_width=”28″ icon_color=”#6a4aff” css=”.vc_custom_1568719756602{margin-top: -33px !important;}”]Време: 17:00 часот

 [/stm_icon_box][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″ css=”.vc_custom_1561910819794{margin-top: -45px !important;margin-bottom: -20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]SourceMX Academy организира “rooftop networking” забава на која се поканети сите оние кои сакаат да започнат ИТ кариера, исто како и оние кои се веќе во таа кариера. Забавата, се разбира, е од неформален карактер и главната цел е да ви дозволиме да нè запознаете од близу, да нè прашате што сакате, а и да разменете мислења, искуства и практики со други лица со иста или слична професија.

На овој настан, ќе споделиме една ОГРОМНА новост со сите присутни во врска со идни курсеви и ќе имате ексклузивна можност да се пријавите прво за она што следува. 😏 Ова не е “lead magnet” како што можеби ќе си помислите, бидејќи немаме трпение да ги споделиме овие вести со вас! Доказот ќе го имаме на 26-ти, четврток.

Овој бесплатен настан ќе се случи на 25-ти септември, среда, со почеток во 17:00. Каснење не прифаќаме, само подранување, бидејќи DJ Chaky, диригентот на забавата, како и нашиот инструктор за Freelancing, ја вади плочата пред 18:30.

Пријавувањето не е задолжително, но е препорачливо.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJtbC1mb3JtLWVtYmVkJTIyJTBBJTIwJTIwZGF0YS1hY2NvdW50JTNEJTIyMTM2NDc5MiUzQXQ2djlhMnQyaTYlMjIlMEElMjAlMjBkYXRhLWZvcm0lM0QlMjIxNTAyODA4JTNBcTZnN3AxJTIyJTNFJTBBJTNDJTJGZGl2JTNF[/vc_raw_html][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]