[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”15992″ img_size=”150×150″ alignment=”center”][vc_column_text]

Facebook Ads | Messenger Marketing Expert

[/vc_column_text][stm_icon_button link_tooltip=”LinkedIn” btn_align=”center” btn_size=”btn-sm” button_color=”#307ad5″ button_border_color=”#307ad5″ icon=”fa-icon-stm_icon_linkedin” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.linkedin.com%2Fin%2Fgoran-nikolovv%2F|title:LinkedIn|target:%20_blank|”][vc_empty_space height=”10px”][stm_icon_button link_tooltip=”Facebook” btn_align=”center” btn_size=”btn-sm” button_color=”#307ad5″ button_border_color=”#307ad5″ icon=”fab fa-facebook-square” icon_size=”17″ link=”url:https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnikolov23|title:Facebook|target:%20_blank|”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

За Горан Николов

[/vc_column_text][vc_column_text]Горан Николов, експерт во Facebook и Instagram Ads, како и во Месенџер маркетинг, ќе сподели совети, трикови и искуства со цел да ви помогне да постигнете максимални резултати со оптимален буџет.[/vc_column_text][vc_tta_tabs active_section=”1″][vc_tta_section title=”Биографија” tab_id=”1561382384828-1639e26e-d1fbf3c2-bc1666f9-bc1b”][vc_column_text]Во време кога огромен дел од компаниите се на Facebook и Instagram, обидувајќи се да ја пронајдат вистинската публика, разликата ја прави посветеноста на успех и брзата прилагодливост според најновите промени во светот на маркетингот. Ова се токму карактеристиките кои идеално го опишуваат Горан. Со голема посветеност кон секој еден клиент и нивните уникатни барања, нашиот инструктор за овој курс знае точно како да ве подготви за креирање реклами на Facebook и Instagram: од правење анализа и стратегија до постигнување резултати преку високо-перформирачки кампањи.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Вештини” tab_id=”1561382384838-0fe340ed-654bf3c2-bc1666f9-bc1b”][vc_column_text]

  • Facebook & Instagram Ads
  • Chatbot development
  • Messenger marketing

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Сертификати” tab_id=”1561547949573-563346aa-b853f3c2-bc1666f9-bc1b”][vc_column_text]

Certified Messenger Marketing Expert by ManyChat

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Контакт” tab_id=”1561554772884-913fa418-88ebf3c2-bc1666f9-bc1b”][stm_icon_box title_holder=”h4″ hover_pos=”none” icon=”fa fa-mobile-alt” icon_size=”25″ icon_align=”left” icon_width=”35″ icon_color=”#efc961″ title=”Тел:” box_text_color=”#555555″ css=”.vc_custom_1570019342523{padding-top: 0px !important;}”]+389 070 650 694     [/stm_icon_box][stm_icon_box title_holder=”h4″ hover_pos=”none” icon=”far fa-fa fa-envelope” icon_size=”25″ icon_align=”left” icon_width=”35″ icon_color=”#efc961″ title=”Email:” box_text_color=”#555555″ css=”.vc_custom_1570020607646{margin-top: -20px !important;padding-top: 0px !important;}”][email protected][/stm_icon_box][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Блог постови напишани од Горан

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_raw_html]JTVCcHRfdmlldyUyMGlkJTNEJTIyMmExMTNiY3NrYiUyMiU1RA==[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]